Toggle navigation
Tournaments
Coaching
Officiating
Events @ LTAT
Rankings
PTT Series
Tennis 10s
Tennis 10s Calendar
Tennis 10s Regulations
Beach Tennis
Beach Tennis Calendar
Beach Tennis Regulations
Beach Tennis Rankings
Registration
LTAT Coaches
Wildcard
Court Bookings
Chair Umpires
Academy Coaches
Academy Player
Login
Referee
Organizer
Coaches
Courts Bookings
Officials
Late Withdrawal
Contact us
PTT - NSDF ลอนเทนนิสพัฒนาฝีมือ ครั้งที่ 2 ภาคกลาง (Central)
BOYS
GIRLS
UNDER 8
Tournament Draw For Under 8
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
St.
WC
Rank
1
13
26
7
Prov
ชบ
ภก
นบ
กทม
Semifinals
BURGHOUWT Oliver Bensen [1]
โอลีเวอร์ เบนเซน เบิร์กฮาวท์ [1]
Wongdao Kittitat
กิตติธัช วงศ์ดาว
Kosolpisit Natdaruth
ณัฐดรุตม์ โกศลพิศิษฐ์
Siripasutm Benjamin [2]
เบญจมินทร์ สิริพศุตม์ [2]
Final
BURGHOUWT Oliver Bensen [1]
โอลีเวอร์ เบนเซน เบิร์กฮาวท์ [1]
4-1, 4-0
Siripasutm Benjamin [2]
เบญจมินทร์ สิริพศุตม์ [2]
2-4, 4-0, 10-6
Winner
BURGHOUWT Oliver Bensen [1]
โอลีเวอร์ เบนเซน เบิร์กฮาวท์ [1]
4-0, 4-0
UNDER 10
Tournament Draw For Under 10
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
St.
WC
WC
WC
WC
Rank
2
75
36
97
51
16
14
55
57
47
37
16
29
111
89
50
77
38
13
20
51
57
34
5
Prov
กทม
นบ
ชบ
นบ
กทม
ชบ
สพ
กทม
กทม
กทม
กทม
ชบ
ชบ
กทม
กทม
ชบ
รย
กทม
ชบ
กทม
สป
JPN*
พบ
นฐ
กทม
R32
NIMNUANKUL Punnapat [1]
ปัณณพรรธน์ นิ่มนวลกุล [1]
Bye
Bye
Khaolerk Maccasindh
มรรคสินธุ์ ขาวฤกษ์
KOWITWATTANACHAI CHANIN
ชนินท์ โกวิทวัฒนชัย
Photi Rawipas
รวิภาส โปติ
Siragarun Phurich
ภูริชทร์ สิรการัณย์
Bye
Bye
THONGBUNDIT Natchanon [6]
ณัฐชนน ทองบัณฑิต [6]
SILAPARAT NATTAKORN [4]
ณัทกร ศิลปรัตน์ [4]
Bye
Bye
Jaratsunthonwong Watsaratat
วัศรทรรศน์ จรัสสุนทรวงศ์
Poksawat Pawarit
ปวริศร์ โภคสวัสดิ์
Sirikasamsak Kritapas
กฤตณ์ภาสญ์ ศิริเกษมศักดิ์
Takahashi Kyoichiro
Takahashi Kyoichiro
Bye
Bye
KHRUAWAN Apiwat [5]
อภิวัฐ เครือวัลย์ [5]
PHITAKSTRAKUL Punnapitch [8]
ปุณณ์ณพิชญ์ พิทักษ์ตระกูล [8]
Vallve Victor
วิคเตอร์ ไบเบอร์
Pansrimangkorn Teetouch
ธีธัช พันธ์ศรีมังกร
Jaturonroj Pittinan
พิตตินันท์ จตุรนต์โรจน์
RANGSEE Akkarawich
อัคราวิชญ์ รังษี
Panasomboon Thanakorn
ธณกร ปาณสมบูรณ์
Bye
Bye
KHIAWRAKSA Denis [3]
เดนิส เขียวรักษา [3]
TANNIRANDON THIRAWUT [7]
ถิรวุษิ ตันนิรันดร [7]
Bye
Bye
Kasetpibarn Krittin
กฤติน เกษตรภิบาล
Tanimoto Toma
Tanimoto Toma
Chupaitoon Nattasaran
ณัฏฐศรัณย์ ชูไพฑูรย์
SAELIM Kongpob
ก้องภพ แซ่ลิ้ม
Bye
Bye
LAOAMORNPANICH Shaan [2]
ฌาน เลาอมรพาณิชย์ [2]
R16
NIMNUANKUL Punnapat [1]
ปัณณพรรธน์ นิ่มนวลกุล [1]
KOWITWATTANACHAI CHANIN
ชนินท์ โกวิทวัฒนชัย
4-0, 4-0,
Siragarun Phurich
ภูริชทร์ สิรการัณย์
4-1, 5-4 (5),
THONGBUNDIT Natchanon [6]
ณัฐชนน ทองบัณฑิต [6]
SILAPARAT NATTAKORN [4]
ณัทกร ศิลปรัตน์ [4]
Poksawat Pawarit
ปวริศร์ โภคสวัสดิ์
4-5 (1), 4-2, 10-6
Sirikasamsak Kritapas
กฤตณ์ภาสญ์ ศิริเกษมศักดิ์
4-0, 4-0
KHRUAWAN Apiwat [5]
อภิวัฐ เครือวัลย์ [5]
PHITAKSTRAKUL Punnapitch [8]
ปุณณ์ณพิชญ์ พิทักษ์ตระกูล [8]
W.O.
Jaturonroj Pittinan
พิตตินันท์ จตุรนต์โรจน์
4-1, 4-1,
RANGSEE Akkarawich
อัคราวิชญ์ รังษี
4-0, 4-2
KHIAWRAKSA Denis [3]
เดนิส เขียวรักษา [3]
TANNIRANDON THIRAWUT [7]
ถิรวุษิ ตันนิรันดร [7]
Kasetpibarn Krittin
กฤติน เกษตรภิบาล
4-2, 4-2
SAELIM Kongpob
ก้องภพ แซ่ลิ้ม
4-0, 4-0,
LAOAMORNPANICH Shaan [2]
ฌาน เลาอมรพาณิชย์ [2]
Quarter-Finals
NIMNUANKUL Punnapat [1]
ปัณณพรรธน์ นิ่มนวลกุล [1]
4-2, 4-0
THONGBUNDIT Natchanon [6]
ณัฐชนน ทองบัณฑิต [6]
4-2, 5-3,
SILAPARAT NATTAKORN [4]
ณัทกร ศิลปรัตน์ [4]
4-0, 4-1
KHRUAWAN Apiwat [5]
อภิวัฐ เครือวัลย์ [5]
5-3, 4-0,
PHITAKSTRAKUL Punnapitch [8]
ปุณณ์ณพิชญ์ พิทักษ์ตระกูล [8]
4-2, 4-0
RANGSEE Akkarawich
อัคราวิชญ์ รังษี
W.O.
TANNIRANDON THIRAWUT [7]
ถิรวุษิ ตันนิรันดร [7]
4-0, 4-1
SAELIM Kongpob
ก้องภพ แซ่ลิ้ม
4-1, 4-2
Semifinals
NIMNUANKUL Punnapat [1]
ปัณณพรรธน์ นิ่มนวลกุล [1]
4-0, 4-1
SILAPARAT NATTAKORN [4]
ณัทกร ศิลปรัตน์ [4]
1-4, 4-0, 10-7
PHITAKSTRAKUL Punnapitch [8]
ปุณณ์ณพิชญ์ พิทักษ์ตระกูล [8]
4-1, 4-2
SAELIM Kongpob
ก้องภพ แซ่ลิ้ม
4-2, 4-0,
Final
NIMNUANKUL Punnapat [1]
ปัณณพรรธน์ นิ่มนวลกุล [1]
4-1, 4-0
SAELIM Kongpob
ก้องภพ แซ่ลิ้ม
4-1, 4-2,
Winner
NIMNUANKUL Punnapat [1]
ปัณณพรรธน์ นิ่มนวลกุล [1]
4-1, 4-2
UNDER 12
Tournament Draw For Under 12
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
St.
WC
WC
WC
WC
Rank
5
90
53
76
32
29
14
70
84
47
68
22
24
67
37
50
34
14
17
76
61
56
88
10
Prov
กทม
อย
นบ
สค
ชบ
นฐ
อย
กทม
นบ
กทม
กทม
กทม
กทม
กทม
กทม
สค
นบ
กทม
กทม
ชบ
กทม
ชบ
กทม
กทม
กทม
R32
KOSIRI Thamma [1]
ธรรมะ โคศิริ [1]
Bye
Bye
KANJANAPHUTHIPONG Jittaboon
จิตบุณย์ กาญจนพฤฒิพงศ์
POLPAISAL Natthakrit
ณัฐกฤต พลไพศาล
ATTAPAIBOON Thapanapong
ฐปนพงษ์ อัตไพบูลย์
Sakai Takatoshi
ทาคะโตชิ ซาคาอิ
Blattmann Natham
ณธรรม บลัทมันน์
SRIVIRIYANON Jiranut [8]
จิรณัฐ ศรีวิริยะนนท์ [8]
KHIEOWKUNG Nakhim [3]
นาคิม เขียวกุ้ง [3]
Bye
Bye
KONGWAN PHOSAWEE
พศวีร์ คงวัน
SUDTA Thitikorn
ฐิติกร สุดตา
Prommin Siravit
ศิรวิชญ์ พรมมินทร์
CHANNAKORN Krittithy
กฤติธี ชาญนคร
Bye
Bye
Rattanasirivilai Trirat [6]
ไตยรัตน์ รัตนศิริวิไล [6]
THONGRUNG Youngjae [7]
ยองเจ ทองรุ่ง [7]
Bye
Bye
Varophas ITTHICHET
อิทธิเชษฐ์ วโรภาษ
PAYUNGWONG Numpon
นำพล พยุงวงษ์
Iuchi Reo
เรโอะ อิอูจิ
WORATINCHAI Kantathada
กันตธาดา วรทินไชย
Bye
Bye
ANUNTAKOON Toby [4]
โทบี้ อนันตกูล [4]
THONGBUNDIT Matus [5]
เมธัส ทองบัณฑิต [5]
Bye
Bye
MASOODI Chavis
ชวิศ มัสอูดี
KOWITWATTANACHAI THAMMALAK
ธรรมลักษณ์ โกวิทวัฒนชัย
SAMRITVANITCHA Theerapat
ธีรพัทธิ์ สัมฤทธิวณิชชา
Sayson Byronbenedict
ไบรอน เบเนดิค เซย์ซัน
Bye
Bye
SUWANMANEE Witthawin [2]
วิธวินท์ สุวรรณมณี [2]
R16
KOSIRI Thamma [1]
ธรรมะ โคศิริ [1]
KANJANAPHUTHIPONG Jittaboon
จิตบุณย์ กาญจนพฤฒิพงศ์
W.O.
Sakai Takatoshi
ทาคะโตชิ ซาคาอิ
4-2, 4-0,
SRIVIRIYANON Jiranut [8]
จิรณัฐ ศรีวิริยะนนท์ [8]
4-1, 4-1,
KHIEOWKUNG Nakhim [3]
นาคิม เขียวกุ้ง [3]
SUDTA Thitikorn
ฐิติกร สุดตา
4-2, 4-1,
CHANNAKORN Krittithy
กฤติธี ชาญนคร
4-0, 4-1,
Rattanasirivilai Trirat [6]
ไตยรัตน์ รัตนศิริวิไล [6]
THONGRUNG Youngjae [7]
ยองเจ ทองรุ่ง [7]
PAYUNGWONG Numpon
นำพล พยุงวงษ์
4-0, 4-0,
Iuchi Reo
เรโอะ อิอูจิ
W.O.
ANUNTAKOON Toby [4]
โทบี้ อนันตกูล [4]
THONGBUNDIT Matus [5]
เมธัส ทองบัณฑิต [5]
KOWITWATTANACHAI THAMMALAK
ธรรมลักษณ์ โกวิทวัฒนชัย
4-1, 4-0,
SAMRITVANITCHA Theerapat
ธีรพัทธิ์ สัมฤทธิวณิชชา
4-0, 4-0
SUWANMANEE Witthawin [2]
วิธวินท์ สุวรรณมณี [2]
Quarter-Finals
KOSIRI Thamma [1]
ธรรมะ โคศิริ [1]
4-0, 4-0
SRIVIRIYANON Jiranut [8]
จิรณัฐ ศรีวิริยะนนท์ [8]
4-2, 5-3,
KHIEOWKUNG Nakhim [3]
นาคิม เขียวกุ้ง [3]
4-1, 4-2
Rattanasirivilai Trirat [6]
ไตยรัตน์ รัตนศิริวิไล [6]
4-2, 4-1,
PAYUNGWONG Numpon
นำพล พยุงวงษ์
4-1, 5-4 (4), 10-6
ANUNTAKOON Toby [4]
โทบี้ อนันตกูล [4]
4-0, 4-0,
KOWITWATTANACHAI THAMMALAK
ธรรมลักษณ์ โกวิทวัฒนชัย
4-0, 4-0,
SUWANMANEE Witthawin [2]
วิธวินท์ สุวรรณมณี [2]
4-1, 4-1,
Semifinals
KOSIRI Thamma [1]
ธรรมะ โคศิริ [1]
4-1, 4-5 (5), 10-2
KHIEOWKUNG Nakhim [3]
นาคิม เขียวกุ้ง [3]
2-4, 4-1, 10-6
PAYUNGWONG Numpon
นำพล พยุงวงษ์
5-3, 5-3
KOWITWATTANACHAI THAMMALAK
ธรรมลักษณ์ โกวิทวัฒนชัย
5-3, 4-1
Final
KOSIRI Thamma [1]
ธรรมะ โคศิริ [1]
4-1, 4-1
KOWITWATTANACHAI THAMMALAK
ธรรมลักษณ์ โกวิทวัฒนชัย
3-5, 4-1, 10-1
Winner
KOSIRI Thamma [1]
ธรรมะ โคศิริ [1]
4-0, 5-4 (1)
UNDER 14
Tournament Draw For Under 14
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
St.
Rank
10
59
38
112
34
14
68
51
28
35
48
66
18
23
45
48
117
88
13
Prov
ภก
กทม
กทม
ปท
สร
กทม
สพ
กทม
สป
สค
สป
กทม
กทม
กทม
ปท
ชบ
JPN*
กทม
กทม
R32
Asawabenjang Akarin [1]
อัครินทร์ อัศวเบ็ญจาง [1]
Bye
Bye
SAMRITVANITCHA Thitipat
ธิติพัทธิ์ สัมฤทธิวณิชชา
PORNCHOTSURIYAWUT Noppakrit
นพกฤษฏิ์ พรโชติสุริยวุฒิ
Bye
Bye
PANTARATORN Dharma
ธรรม์ พันธราธร
Bye
Bye
BUNPHUENG WORAMET [7]
วรเมธ บุญพึ่ง [7]
Pholphirul Pangya [3]
ปังยะ ผลพิรุฬห์ [3]
Bye
Bye
YOOYANGKET KIRATIKON
กิรติกรณ์ อยู่ยังเกตุ
Bye
Bye
Bye
Bye
INTRAPHOM Prin
ปริญ อินทรพรหม
Bye
Bye
SANPUN Peeranut [6]
พีรณัฐ แสนพันธ์ [6]
PAYUNGWONG Ponlawat [8]
พลวรรธน์ พยุงวงษ์ [8]
Bye
Bye
DANDON prarinya
ปริญญา ด่านดอน
Bye
Bye
Bye
Bye
Sonchai Boonbaramee
บุญบารมี สอนชัย
Bye
Bye
KAMPUT Veerawit [4]
วีรวิชญ์ กำพุฒ [4]
PHISUTHIKUL Worapat [5]
วรพรรธน์ พิสุธิกูล [5]
Bye
Bye
Kraikittiwut Ratchanon
รัชชานนท์ ไกรกิตติวุฒิ
CHATMAS Piyoungkul
ปิยังกูร ฉัตรมาศ
UEDA Sogo
UEDA Sogo
RAMPRASEART Taeychit
เตชิต ล้ำประเสริฐ
Bye
Bye
TAVACHPHONGSRI Tanathorn [2]
ธนธรณ์ ธวัชผ่องศรี [2]
R16
Asawabenjang Akarin [1]
อัครินทร์ อัศวเบ็ญจาง [1]
PORNCHOTSURIYAWUT Noppakrit
นพกฤษฏิ์ พรโชติสุริยวุฒิ
W.O.
PANTARATORN Dharma
ธรรม์ พันธราธร
BUNPHUENG WORAMET [7]
วรเมธ บุญพึ่ง [7]
Pholphirul Pangya [3]
ปังยะ ผลพิรุฬห์ [3]
YOOYANGKET KIRATIKON
กิรติกรณ์ อยู่ยังเกตุ
INTRAPHOM Prin
ปริญ อินทรพรหม
SANPUN Peeranut [6]
พีรณัฐ แสนพันธ์ [6]
PAYUNGWONG Ponlawat [8]
พลวรรธน์ พยุงวงษ์ [8]
DANDON prarinya
ปริญญา ด่านดอน
Sonchai Boonbaramee
บุญบารมี สอนชัย
KAMPUT Veerawit [4]
วีรวิชญ์ กำพุฒ [4]
PHISUTHIKUL Worapat [5]
วรพรรธน์ พิสุธิกูล [5]
CHATMAS Piyoungkul
ปิยังกูร ฉัตรมาศ
7-6 (6), 6-1,
RAMPRASEART Taeychit
เตชิต ล้ำประเสริฐ
7-5, 6-0,
TAVACHPHONGSRI Tanathorn [2]
ธนธรณ์ ธวัชผ่องศรี [2]
Quarter-Finals
PORNCHOTSURIYAWUT Noppakrit
นพกฤษฏิ์ พรโชติสุริยวุฒิ
W.O.
PANTARATORN Dharma
ธรรม์ พันธราธร
6-4, 5-7, 10-7
Pholphirul Pangya [3]
ปังยะ ผลพิรุฬห์ [3]
6-1, 6-0
SANPUN Peeranut [6]
พีรณัฐ แสนพันธ์ [6]
6-2, 6-0,
PAYUNGWONG Ponlawat [8]
พลวรรธน์ พยุงวงษ์ [8]
7-6 (2), 6-4
KAMPUT Veerawit [4]
วีรวิชญ์ กำพุฒ [4]
6-1, 6-2,
PHISUTHIKUL Worapat [5]
วรพรรธน์ พิสุธิกูล [5]
6-1, 6-0
TAVACHPHONGSRI Tanathorn [2]
ธนธรณ์ ธวัชผ่องศรี [2]
6-2, 6-2,
Semifinals
PANTARATORN Dharma
ธรรม์ พันธราธร
6-0, 6-3,
Pholphirul Pangya [3]
ปังยะ ผลพิรุฬห์ [3]
6-2, 6-3
KAMPUT Veerawit [4]
วีรวิชญ์ กำพุฒ [4]
6-0, 6-1,
PHISUTHIKUL Worapat [5]
วรพรรธน์ พิสุธิกูล [5]
6-4, 6-7 (5), 10-2
Final
PANTARATORN Dharma
ธรรม์ พันธราธร
3-6, 6-3, 10-3
PHISUTHIKUL Worapat [5]
วรพรรธน์ พิสุธิกูล [5]
3-6, 7-6 (4), 10-5
Winner
PANTARATORN Dharma
ธรรม์ พันธราธร
6-4, 6-1
UNDER 16
Tournament Draw For Under 16
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
St.
Rank
4
77
58
96
45
31
86
49
117
38
46
124
124
54
17
40
49
112
77
12
Prov
กทม
กทม
นบ
นบ
กทม
นบ
กทม
ชบ
HKG*
กทม
ปท
นบ
ชบ
อย
ชบ
ปข
ปท
กทม
กทม
กทม
กทม
ฉช
กทม
กทม
R32
TAVACHPHONGSRI Teetawat [1]
ธีร์ธวัช ธวัชผ่องศรี [1]
Bye
Bye
VIRIYAVEJAKUL BHUVIS
ภูวิศ วิริยเวชกุล
TRUNZER Alexander
อเล็กซานเดอร์ ทรุนเซอร์
WANNAKANSOPHON Teamtawan
เทียมตะวัน วรรณการโสภณ
Udomrungruang Thanakorn
ธนกร อุดมรุ่งเรือง
Bye
Bye
PORNSIRIKUL Kris [7]
กฤษฏ์ พรศิริกุล [7]
THANAWAROTHON Baramee [4]
บารมี ฐานะวโรธร [4]
Bye
Bye
SUKJAI PUCHIT
ภูชิสส์ สุขใจ
LOEFFLER Carl
LOEFFLER Carl
LOUNG Wichpol
วิชญ์พล หลวง
Pantaratorn Kunanan
คุณานันท์ พันธราธร
Bye
Bye
POTI thanathip [5]
ธนาธิป โปติ [5]
SUKJAI PERAWAT [8]
พีรวัชร สุขใจ [8]
Bye
Bye
Prasongngoen Norrathep
นรเทพ ประสงค์เงิน
THADATANGSKUL Kaweekul
กวีกุล ธาดาตั้งสกุล
ECKLEY Andaman
อันดามัน เอ็คลี่ย์
Buain Pranbidorn
ปราณบิดร บัวอินทร์
Bye
Bye
Labnongsaeng Theerapatkoki [3]
ธีรภัทรโคคิ หลาบหนองแสง [3]
SOPONPISUT Macky [6]
พิชญะพงษ์ โสภณพิสุทธิ์ [6]
Bye
Bye
KOOMPAI Punnat
ปุณณัตถ์ คุ้มภัย
CHINSUPAKUL Aruth
อรุษ ชินสุภัคกุล
TANANAWINLERD sakkarin
ศักรินทร์ ธนะนาวินเลิศ
APIWANOPAT santipab
สันติภาพ อภิวันทน์โอภาศ
Bye
Bye
Laokhetkij Winitr [2]
วินิทร เหล่าเขตกิจ [2]
R16
TAVACHPHONGSRI Teetawat [1]
ธีร์ธวัช ธวัชผ่องศรี [1]
VIRIYAVEJAKUL BHUVIS
ภูวิศ วิริยเวชกุล
6-4, 6-2
WANNAKANSOPHON Teamtawan
เทียมตะวัน วรรณการโสภณ
6-1, 6-0
PORNSIRIKUL Kris [7]
กฤษฏ์ พรศิริกุล [7]
THANAWAROTHON Baramee [4]
บารมี ฐานะวโรธร [4]
SUKJAI PUCHIT
ภูชิสส์ สุขใจ
W.O.
Pantaratorn Kunanan
คุณานันท์ พันธราธร
W.O.
POTI thanathip [5]
ธนาธิป โปติ [5]
SUKJAI PERAWAT [8]
พีรวัชร สุขใจ [8]
THADATANGSKUL Kaweekul
กวีกุล ธาดาตั้งสกุล
6-0, 5-7, 12-10
Buain Pranbidorn
ปราณบิดร บัวอินทร์
6-0, 6-2,
Labnongsaeng Theerapatkoki [3]
ธีรภัทรโคคิ หลาบหนองแสง [3]
SOPONPISUT Macky [6]
พิชญะพงษ์ โสภณพิสุทธิ์ [6]
CHINSUPAKUL Aruth
อรุษ ชินสุภัคกุล
7-6 (1), 6-0,
APIWANOPAT santipab
สันติภาพ อภิวันทน์โอภาศ
7-5, 7-5,
Laokhetkij Winitr [2]
วินิทร เหล่าเขตกิจ [2]
Quarter-Finals
VIRIYAVEJAKUL BHUVIS
ภูวิศ วิริยเวชกุล
W.O.
PORNSIRIKUL Kris [7]
กฤษฏ์ พรศิริกุล [7]
2-6, 6-1, 10-4
SUKJAI PUCHIT
ภูชิสส์ สุขใจ
6-4, 7-5,
Pantaratorn Kunanan
คุณานันท์ พันธราธร
6-3, 4-6, 10-4
SUKJAI PERAWAT [8]
พีรวัชร สุขใจ [8]
6-2, 6-0
Labnongsaeng Theerapatkoki [3]
ธีรภัทรโคคิ หลาบหนองแสง [3]
6-1, 7-5,
CHINSUPAKUL Aruth
อรุษ ชินสุภัคกุล
6-2, 6-4,
Laokhetkij Winitr [2]
วินิทร เหล่าเขตกิจ [2]
6-1, 6-1,
Semifinals
PORNSIRIKUL Kris [7]
กฤษฏ์ พรศิริกุล [7]
6-4, 6-2,
Pantaratorn Kunanan
คุณานันท์ พันธราธร
7-5, 6-1,
Labnongsaeng Theerapatkoki [3]
ธีรภัทรโคคิ หลาบหนองแสง [3]
2-6, 6-4, 10-8
Laokhetkij Winitr [2]
วินิทร เหล่าเขตกิจ [2]
7-5, 6-4,
Final
Pantaratorn Kunanan
คุณานันท์ พันธราธร
6-0, 6-0,
Labnongsaeng Theerapatkoki [3]
ธีรภัทรโคคิ หลาบหนองแสง [3]
7-5, 6-4
Winner
Pantaratorn Kunanan
คุณานันท์ พันธราธร
6-7 (4), 6-2, 10-5
UNDER 18
Tournament Draw For Under 18
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
St.
WC
WC
WC
WC
Rank
9
89
73
127
45
18
116
65
66
67
32
55
79
111
85
15
Prov
กทม
กทม
สพ
กทม
ปท
ชบ
USA*
กทม
กทม
กทม
นบ
ชบ
กทม
กทม
สป
CHN*
กทม
นบ
R32
SUKKHO PUMIPHAT [1]
ภูมิพัฒน์ สุขโข [1]
Bye
Bye
KUERSTEINER Marius
มาริอุส คือร์ชไตเนอร์
Bye
Bye
SRISURIYAPATKUL Supawich
ศุภวิชญ์ ศรีสุริยาพัฒน์กุล
KIATTHAIPIPAT Pudit
ภูดิท เกียรติไทยพิพัฒน์
Bye
Bye
Mano Nathapol [5]
ณฐพล มะโน [5]
MULTHA NATTHACHAI [3]
ณัฐชัย มูลทา [3]
Bye
Bye
Toman Patrick
Patrick Toman
Bye
Bye
Bye
Bye
KIATTHAIPIPAT Phatit
พาทิศ เกียรติไทยพิพัฒน์
Bye
Bye
PANYAPHU Numthap [7]
นำทัพ ปัญญาภู [7]
KITTITHEERANON Witthawidth [8]
วิธวิทย์ กิตติธีระนนทร์ [8]
Bye
Bye
PRATUMTHAI Thammanart
ธรรมนาถ ประทุมทัย
Bye
Bye
Bye
Bye
SURARITYOTIN Korawit
กรวิชญ์ สุรฤทธิ์โยธิน
Bye
Bye
Sodsong Krittamate [4]
กฤตเมธ สอดส่อง [4]
SOPIHTTHAMMAKUL Lerdsin [6]
เลิศศิลป์ โศภิษฐ์ธรรมกุล [6]
Bye
Bye
PANSUAN VUTIPRON
วุฒิพร แป้นสวน
Bye
Bye
Li Yanrun
Li Yanrun
SASTURA Parama
ปรมะ ศัสตุระ
Bye
Bye
BOONYAWAT naruebodee [2]
นฤบดี บุญวัฒน์ [2]
R16
SUKKHO PUMIPHAT [1]
ภูมิพัฒน์ สุขโข [1]
KUERSTEINER Marius
มาริอุส คือร์ชไตเนอร์
KIATTHAIPIPAT Pudit
ภูดิท เกียรติไทยพิพัฒน์
6-4, 6-4,
Mano Nathapol [5]
ณฐพล มะโน [5]
MULTHA NATTHACHAI [3]
ณัฐชัย มูลทา [3]
Toman Patrick
Patrick Toman
KIATTHAIPIPAT Phatit
พาทิศ เกียรติไทยพิพัฒน์
PANYAPHU Numthap [7]
นำทัพ ปัญญาภู [7]
KITTITHEERANON Witthawidth [8]
วิธวิทย์ กิตติธีระนนทร์ [8]
PRATUMTHAI Thammanart
ธรรมนาถ ประทุมทัย
SURARITYOTIN Korawit
กรวิชญ์ สุรฤทธิ์โยธิน
Sodsong Krittamate [4]
กฤตเมธ สอดส่อง [4]
SOPIHTTHAMMAKUL Lerdsin [6]
เลิศศิลป์ โศภิษฐ์ธรรมกุล [6]
PANSUAN VUTIPRON
วุฒิพร แป้นสวน
SASTURA Parama
ปรมะ ศัสตุระ
6-4, 6-0,
BOONYAWAT naruebodee [2]
นฤบดี บุญวัฒน์ [2]
Quarter-Finals
KUERSTEINER Marius
มาริอุส คือร์ชไตเนอร์
W.O.
KIATTHAIPIPAT Pudit
ภูดิท เกียรติไทยพิพัฒน์
6-4, 6-0
MULTHA NATTHACHAI [3]
ณัฐชัย มูลทา [3]
W.O.
KIATTHAIPIPAT Phatit
พาทิศ เกียรติไทยพิพัฒน์
4-6, 6-1, 10-5
KITTITHEERANON Witthawidth [8]
วิธวิทย์ กิตติธีระนนทร์ [8]
6-1, 6-2
Sodsong Krittamate [4]
กฤตเมธ สอดส่อง [4]
6-3, 7-5,
SOPIHTTHAMMAKUL Lerdsin [6]
เลิศศิลป์ โศภิษฐ์ธรรมกุล [6]
6-4, 6-0
BOONYAWAT naruebodee [2]
นฤบดี บุญวัฒน์ [2]
6-2, 6-2,
Semifinals
KIATTHAIPIPAT Pudit
ภูดิท เกียรติไทยพิพัฒน์
6-1, 6-4,
MULTHA NATTHACHAI [3]
ณัฐชัย มูลทา [3]
6-1, 6-2
KITTITHEERANON Witthawidth [8]
วิธวิทย์ กิตติธีระนนทร์ [8]
6-1, 6-4
BOONYAWAT naruebodee [2]
นฤบดี บุญวัฒน์ [2]
6-0, 6-4,
Final
MULTHA NATTHACHAI [3]
ณัฐชัย มูลทา [3]
6-1, 6-2,
BOONYAWAT naruebodee [2]
นฤบดี บุญวัฒน์ [2]
6-1, 6-1,
Winner
BOONYAWAT naruebodee [2]
นฤบดี บุญวัฒน์ [2]
6-4, 6-3,
UNDER 8
Tournament Draw For Under 8
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
St.
WC
Rank
2
13
10
8
Prov
กทม
ชบ
ชบ
กทม
กทม
Quarter-Finals
Pongnoo Wimuttiya [1]
วิมุตติญา พงษ์หนู [1]
Bye
Bye
Kowitwattanachai Iradar
ไอรดา โกวิทวัฒนชัย
Thadatangskul Punnipha
ปัณณิภา ธาดาตั้งสกุล
Bye
Bye
WONGPUVARAK Orakarn
อรกาญจ์ วงศ์ภูวรักษ์
Bye
Bye
Leepreechanont Wanrasa [2]
วรรณรสา ลีปรีชานนท์ [2]
Semifinals
Pongnoo Wimuttiya [1]
วิมุตติญา พงษ์หนู [1]
Kowitwattanachai Iradar
ไอรดา โกวิทวัฒนชัย
2-4, 5-4 (4), 10-5
WONGPUVARAK Orakarn
อรกาญจ์ วงศ์ภูวรักษ์
Leepreechanont Wanrasa [2]
วรรณรสา ลีปรีชานนท์ [2]
Final
Pongnoo Wimuttiya [1]
วิมุตติญา พงษ์หนู [1]
4-0, 4-0
Leepreechanont Wanrasa [2]
วรรณรสา ลีปรีชานนท์ [2]
4-0, 4-0,
Winner
Pongnoo Wimuttiya [1]
วิมุตติญา พงษ์หนู [1]
4-0, 4-1
UNDER 10
Tournament Draw For Under 10
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
St.
WC
Rank
2
26
10
20
34
13
30
9
35
6
Prov
กทม
กทม
กทม
กทม
กทม
รย
กทม
JPN*
กทม
JPN*
R16
WAROTAYANONT Lunlalin [1]
ลัลน์ลลิน วโรทยานนท์ [1]
Bye
Bye
Ngamwongmas Narasha
นาราชา งามวงศ์มาศ
Bye
Bye
LEEPREECHANONT WARINDA [4]
วรินดา ลีปรีชานนท์ [4]
Bye
Bye
SUDTA Saruda
ศรุดา สุดตา
RODPRASERT Krissana
กฤษณา รอดประเสริฐ
RANGSEE Patcharayada
พัชรญดา รังษี
Phloikasemsook Nitchwarat
ณิชวรัชญ์ พลอยเกษมสุข
Bye
Bye
TANINAKA ANNA [3]
TANINAKA ANNA [3]
Bye
Bye
Chartikavanij Darya
ดารยา จาติกวณิช
Bye
Bye
TANINAKA YUZUNA [2]
TANINAKA YUZUNA [2]
Quarter-Finals
WAROTAYANONT Lunlalin [1]
ลัลน์ลลิน วโรทยานนท์ [1]
Ngamwongmas Narasha
นาราชา งามวงศ์มาศ
LEEPREECHANONT WARINDA [4]
วรินดา ลีปรีชานนท์ [4]
RODPRASERT Krissana
กฤษณา รอดประเสริฐ
4-2, 4-2,
Phloikasemsook Nitchwarat
ณิชวรัชญ์ พลอยเกษมสุข
5-3, 5-3,
TANINAKA ANNA [3]
TANINAKA ANNA [3]
Chartikavanij Darya
ดารยา จาติกวณิช
TANINAKA YUZUNA [2]
TANINAKA YUZUNA [2]
Semifinals
WAROTAYANONT Lunlalin [1]
ลัลน์ลลิน วโรทยานนท์ [1]
4-0, 4-0
RODPRASERT Krissana
กฤษณา รอดประเสริฐ
4-1, 4-1,
TANINAKA ANNA [3]
TANINAKA ANNA [3]
4-2, 5-4 (1),
TANINAKA YUZUNA [2]
TANINAKA YUZUNA [2]
4-0, 4-0,
Final
WAROTAYANONT Lunlalin [1]
ลัลน์ลลิน วโรทยานนท์ [1]
2-4, 4-0, 10-5
TANINAKA YUZUNA [2]
TANINAKA YUZUNA [2]
4-1, 4-2,
Winner
TANINAKA YUZUNA [2]
TANINAKA YUZUNA [2]
4-2, 4-5 (5), 10-7
UNDER 12
Tournament Draw For Under 12
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
St.
WC
WC
Rank
3
73
37
73
27
18
34
35
23
32
42
36
15
19
73
55
12
Prov
ปท
กทม
สป
กทม
นบ
ชบ
กทม
กทม
พบ
กทม
กทม
ชบ
ชบ
ชบ
ชบ
อต
กทม
กทม
R32
NUALSRI Paweenon [1]
ปวีณอร นวลศรี [1]
Bye
Bye
Phloikasemsook Monnarat
มนณรัตน์ พลอยเกษมสุข
Bye
Bye
Prathet Thipkrita
ทิพกฤตา ประเทศ
Keung Katherine Lai Kei
แคทเธอรีน ไล เค กวง
Bye
Bye
Iuchi Remi [7]
เรมิ อิอูจิ [7]
Thadatangskul Aonnicha [4]
อรนิชา ธาดาตั้งสกุล [4]
Bye
Bye
WONGWANITKAJON Pimpisa
พิมพ์พิศา วงษ์วานิชขจร
Bye
Bye
Bye
Bye
TANPIPAT PATEELA
พัทธ์ธีรา ตันพิพัฒน์
Bye
Bye
KLOYDEE Surapitchaya [6]
สุรพิชญา คล้อยดี [6]
TANASIRINAWAKUL Ploytip [8]
พลอยทิพย์ ธนศิรินวกุล [8]
Bye
Bye
Poksawat Pawarisa
ปวริศา โภคสวัสดิ์
Bye
Bye
Bye
Bye
PHITAKSTRAKUL Pinpinat
ปิ่นปินัทธ์ พิทักษ์ตระกูล
Bye
Bye
UDOMAKKARAPHON Jirat [3]
จิรัฏฐ์ อุดมอัครพล [3]
THIAMTHAM Naphat [5]
ณภัทร เทียมธรรม [5]
Bye
Bye
Ueda Sao
Ueda Sao
Nataphan Kavintida
กวินธิดา นาถาพันธ์
Bye
Bye
Ohara Ayami
Ohara Ayami
Bye
Bye
WONGPUVARAK Kanokin [2]
กนกอินทร์ วงศ์ภูวรักษ์ [2]
R16
NUALSRI Paweenon [1]
ปวีณอร นวลศรี [1]
Phloikasemsook Monnarat
มนณรัตน์ พลอยเกษมสุข
Prathet Thipkrita
ทิพกฤตา ประเทศ
W.O.
Iuchi Remi [7]
เรมิ อิอูจิ [7]
Thadatangskul Aonnicha [4]
อรนิชา ธาดาตั้งสกุล [4]
WONGWANITKAJON Pimpisa
พิมพ์พิศา วงษ์วานิชขจร
TANPIPAT PATEELA
พัทธ์ธีรา ตันพิพัฒน์
KLOYDEE Surapitchaya [6]
สุรพิชญา คล้อยดี [6]
TANASIRINAWAKUL Ploytip [8]
พลอยทิพย์ ธนศิรินวกุล [8]
Poksawat Pawarisa
ปวริศา โภคสวัสดิ์
PHITAKSTRAKUL Pinpinat
ปิ่นปินัทธ์ พิทักษ์ตระกูล
UDOMAKKARAPHON Jirat [3]
จิรัฏฐ์ อุดมอัครพล [3]
THIAMTHAM Naphat [5]
ณภัทร เทียมธรรม [5]
Nataphan Kavintida
กวินธิดา นาถาพันธ์
5-3, 4-0,
Ohara Ayami
Ohara Ayami
WONGPUVARAK Kanokin [2]
กนกอินทร์ วงศ์ภูวรักษ์ [2]
Quarter-Finals
NUALSRI Paweenon [1]
ปวีณอร นวลศรี [1]
4-0, 4-0
Iuchi Remi [7]
เรมิ อิอูจิ [7]
4-0, 4-1,
Thadatangskul Aonnicha [4]
อรนิชา ธาดาตั้งสกุล [4]
4-2, 4-0
KLOYDEE Surapitchaya [6]
สุรพิชญา คล้อยดี [6]
4-1, 4-2,
TANASIRINAWAKUL Ploytip [8]
พลอยทิพย์ ธนศิรินวกุล [8]
4-1, 4-0
UDOMAKKARAPHON Jirat [3]
จิรัฏฐ์ อุดมอัครพล [3]
4-0, 4-2,
THIAMTHAM Naphat [5]
ณภัทร เทียมธรรม [5]
4-1, 4-0
WONGPUVARAK Kanokin [2]
กนกอินทร์ วงศ์ภูวรักษ์ [2]
4-1, 4-0,
Semifinals
NUALSRI Paweenon [1]
ปวีณอร นวลศรี [1]
4-0, 4-1
Thadatangskul Aonnicha [4]
อรนิชา ธาดาตั้งสกุล [4]
5-4 (4), 5-3
TANASIRINAWAKUL Ploytip [8]
พลอยทิพย์ ธนศิรินวกุล [8]
5-3, 5-3
WONGPUVARAK Kanokin [2]
กนกอินทร์ วงศ์ภูวรักษ์ [2]
4-2, 1-4, 10-4
Final
NUALSRI Paweenon [1]
ปวีณอร นวลศรี [1]
4-0, 4-2
WONGPUVARAK Kanokin [2]
กนกอินทร์ วงศ์ภูวรักษ์ [2]
4-2, 4-2,
Winner
NUALSRI Paweenon [1]
ปวีณอร นวลศรี [1]
4-0, 4-0
UNDER 14
Tournament Draw For Under 14
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
St.
WC
WC
WC
Rank
8
69
89
39
36
32
21
58
44
30
29
55
56
53
76
20
31
50
42
62
89
14
Prov
สค
อต
ชบ
JPN*
ปท
สข
ยล
พล
ปท
พบ
กทม
กทม
ชบ
กทม
ปท
ปท
สป
พบ
นบ
IND*
JPN*
JPN*
กทม
R32
SRIMUK Phitchayapak [1]
พิชญาภัค ศรีมุกข์ [1]
Bye
Bye
SREPAMG supawadee
สุภาวดี ศรีเพ็ง
IWANO Juri
จูรี่ อีวาโน่
Niwa Kyoka
Niwa Kyoka
SATHANASAOWABHARK Isari
อิสรีย์ สธนเสาวภาคย์
Bye
Bye
TANNITIKUL TAKSAYA [8]
ทักษญา ตันนิติกุล [8]
TADKAEW Paramee [4]
ปารมี ทัดแก้ว [4]
Bye
Bye
KONGPAN Chanyapat
ชัญญพัชร์ คงปาน
Bye
Bye
ONGLAOR Mali
มะลิ อ่องลออ
WITOOPRAPAT Chinyada
ชิญญาดา วิทูประพัทธ์
Bye
Bye
POLCHAROEN Natrada [6]
ณัฐรดา ผลเจริญ [6]
NGAMSANGA Siripatch [5]
ศิริภัทร งามสง่า [5]
Bye
Bye
WIRIYOLAN KOTCHAPORN
กชพร วิริโยฬาร
APIWANOPAT chama
ชามา อภิวันทน์โอภาศ
THONGPHITAK PATTARAPON
ภัทราพร ทองพิทักษ์
SABPANSAN Piraya
พิรยา ทรัพย์พันแสน
Bye
Bye
BOONMART KANYANAT [3]
กัญญาณัฐ บุญมาตย์ [3]
Trachoovanich Jinnipa [7]
จิณห์นิภา ตราชูวณิช [7]
Bye
Bye
Singkumsorn Chotiga
โชติกา สิงคำสอน
SUNDARARAMAN MaiaTashi
SUNDARARAMAN MaiaTashi
MATSUMOTO miku
MATSUMOTO miku
Tanimoto Haruka
Tanimoto Haruka
Bye
Bye
PONGTHONGMUANG Sirin [2]
สิริน พงศ์ทองเมือง [2]
R16
SRIMUK Phitchayapak [1]
พิชญาภัค ศรีมุกข์ [1]
SREPAMG supawadee
สุภาวดี ศรีเพ็ง
6-3, 6-1
SATHANASAOWABHARK Isari
อิสรีย์ สธนเสาวภาคย์
6-0, 6-4,
TANNITIKUL TAKSAYA [8]
ทักษญา ตันนิติกุล [8]
TADKAEW Paramee [4]
ปารมี ทัดแก้ว [4]
KONGPAN Chanyapat
ชัญญพัชร์ คงปาน
ONGLAOR Mali
มะลิ อ่องลออ
7-6 (3) Retd.
POLCHAROEN Natrada [6]
ณัฐรดา ผลเจริญ [6]
NGAMSANGA Siripatch [5]
ศิริภัทร งามสง่า [5]
WIRIYOLAN KOTCHAPORN
กชพร วิริโยฬาร
6-1, 6-0
SABPANSAN Piraya
พิรยา ทรัพย์พันแสน
W.O.
BOONMART KANYANAT [3]
กัญญาณัฐ บุญมาตย์ [3]
Trachoovanich Jinnipa [7]
จิณห์นิภา ตราชูวณิช [7]
-
-
Not Played
MATSUMOTO miku
MATSUMOTO miku
6-0, 6-1
PONGTHONGMUANG Sirin [2]
สิริน พงศ์ทองเมือง [2]
Quarter-Finals
SRIMUK Phitchayapak [1]
พิชญาภัค ศรีมุกข์ [1]
6-1, 7-5
SATHANASAOWABHARK Isari
อิสรีย์ สธนเสาวภาคย์
6-4, 6-0
TADKAEW Paramee [4]
ปารมี ทัดแก้ว [4]
6-0, 6-4
ONGLAOR Mali
มะลิ อ่องลออ
2-6, 6-4, 10-6
WIRIYOLAN KOTCHAPORN
กชพร วิริโยฬาร
7-5, 6-1,
BOONMART KANYANAT [3]
กัญญาณัฐ บุญมาตย์ [3]
6-2, 7-6 (4),
-
-
Not Played
PONGTHONGMUANG Sirin [2]
สิริน พงศ์ทองเมือง [2]
6-0, 6-2,
Semifinals
SRIMUK Phitchayapak [1]
พิชญาภัค ศรีมุกข์ [1]
6-4, 6-3
TADKAEW Paramee [4]
ปารมี ทัดแก้ว [4]
6-3, 6-1
BOONMART KANYANAT [3]
กัญญาณัฐ บุญมาตย์ [3]
6-2, 6-1,
PONGTHONGMUANG Sirin [2]
สิริน พงศ์ทองเมือง [2]
W.O.
Final
SRIMUK Phitchayapak [1]
พิชญาภัค ศรีมุกข์ [1]
6-4, 7-6 (4)
BOONMART KANYANAT [3]
กัญญาณัฐ บุญมาตย์ [3]
6-2, 6-2
Winner
SRIMUK Phitchayapak [1]
พิชญาภัค ศรีมุกข์ [1]
6-0, 6-1
UNDER 16
Tournament Draw For Under 16
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
St.
Rank
2
56
45
21
62
43
35
55
49
11
Prov
กทม
กทม
JPN*
กทม
กทม
JPN*
กทม
กทม
กทม
ชบ
นบ
กทม
R16
Boonyaaroonnet Maya [1]
มาหยา บุญญาอรุณเนตร [1]
Bye
Bye
JARATSUNTHONWONG Mookmanee
มุกต์มณี จรัสสุนทรวงศ์
Igarashi Miyuu
Igarashi Miyuu
PHOPHAN Phawishporn [3]
ภวิษย์พร โพธิ์พันธุ์ [3]
Bye
Bye
NAKAJIMA SOOKRUEN Izumi
อิซูมิ นากาจิมะ สุขรื่น
Saita Ami
Saita Ami
Phaisanwongdee Patraporn
ภัทราพร ไพศาลวงศ์ดี
PONGTHONGMUANG Malin
มาลิน พงศ์ทองเมือง
Bye
Bye
INTRAPHOM Varisa [4]
วาริศา อินทรพรหม [4]
MULTHA Natnicha
ณัฐณิชา มูลทา
KONGWAN PIMPICHA
พิมพ์พิชชา คงวัน
Bye
Bye
CHUNGWATANA Kannchaya [2]
กัญจน์ชญา จูงวัฒนา [2]
Quarter-Finals
Boonyaaroonnet Maya [1]
มาหยา บุญญาอรุณเนตร [1]
Igarashi Miyuu
Igarashi Miyuu
6-2, 6-1,
PHOPHAN Phawishporn [3]
ภวิษย์พร โพธิ์พันธุ์ [3]
-
-
Not Played
Phaisanwongdee Patraporn
ภัทราพร ไพศาลวงศ์ดี
6-3, 6-4
INTRAPHOM Varisa [4]
วาริศา อินทรพรหม [4]
MULTHA Natnicha
ณัฐณิชา มูลทา
6-0, 6-2
CHUNGWATANA Kannchaya [2]
กัญจน์ชญา จูงวัฒนา [2]
Semifinals
Boonyaaroonnet Maya [1]
มาหยา บุญญาอรุณเนตร [1]
6-0, 6-0
PHOPHAN Phawishporn [3]
ภวิษย์พร โพธิ์พันธุ์ [3]
W.O.
Phaisanwongdee Patraporn
ภัทราพร ไพศาลวงศ์ดี
7-6 (5), 6-1
CHUNGWATANA Kannchaya [2]
กัญจน์ชญา จูงวัฒนา [2]
W.O.
Final
Boonyaaroonnet Maya [1]
มาหยา บุญญาอรุณเนตร [1]
6-0, 6-0
CHUNGWATANA Kannchaya [2]
กัญจน์ชญา จูงวัฒนา [2]
6-0, 6-2,
Winner
Boonyaaroonnet Maya [1]
มาหยา บุญญาอรุณเนตร [1]
1-6, 7-6 (5), 10-7
UNDER 18
Tournament Draw For Under 18
Draw English
Draw Thai
SNo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
St.
WC
WC
Rank
4
69
26
21
37
15
21
64
15
Prov
สข
กทม
สส
กทม
ปท
นบ
กทม
ยล
ชบ
ฉช
กทม
R16
Jongjit Praewa [1]
แพรวา จงจิตร [1]
Bye
Bye
Phaisanwongdee Patrapa
ภัทราภา ไพศาลวงศ์ดี
Naocharee Phatcharada
พัชรดา เนาชารี
SATHUTHAM Chulapat [4]
จุฬาพัชร สาธุธรรม [4]
Bye
Bye
Busadee Lrunralise
ลัลน์ลลิต บุษดี
Bye
Bye
Jirawanicharoen Pai
ปาย จิรวณิชย์เจริญ
Olsberg Hanna
ฮันน่า โอลส์เบิร์ก
Bye
Bye
KASIKAMPHAIBUN wansai [3]
วันใส กสิกรรมไพบูลย์ [3]
BUAPETCH NISHAREY
ณิชารีย์ บัวเพ็ชร
NUNTHONG Satapron
ศตพร หนุนทอง
Bye
Bye
Baerrohim Aliza [2]
อาลิซา แบรอฮีม [2]
Quarter-Finals
Jongjit Praewa [1]
แพรวา จงจิตร [1]
Phaisanwongdee Patrapa
ภัทราภา ไพศาลวงศ์ดี
6-0, 6-0
SATHUTHAM Chulapat [4]
จุฬาพัชร สาธุธรรม [4]
Busadee Lrunralise
ลัลน์ลลิต บุษดี
Jirawanicharoen Pai
ปาย จิรวณิชย์เจริญ
W.O.
KASIKAMPHAIBUN wansai [3]
วันใส กสิกรรมไพบูลย์ [3]
BUAPETCH NISHAREY
ณิชารีย์ บัวเพ็ชร
6-1, 6-1
Baerrohim Aliza [2]
อาลิซา แบรอฮีม [2]
Semifinals
Jongjit Praewa [1]
แพรวา จงจิตร [1]
6-2, 6-3
Busadee Lrunralise
ลัลน์ลลิต บุษดี
6-0, 6-1,
KASIKAMPHAIBUN wansai [3]
วันใส กสิกรรมไพบูลย์ [3]
6-0, 6-0,
BUAPETCH NISHAREY
ณิชารีย์ บัวเพ็ชร
6-0, 6-2
Final
Jongjit Praewa [1]
แพรวา จงจิตร [1]
4-6, 6-2, 10-3
BUAPETCH NISHAREY
ณิชารีย์ บัวเพ็ชร
6-2, , Retd.
Winner
Jongjit Praewa [1]
แพรวา จงจิตร [1]
6-2, 2-6, 10-6
New View
Android